اطلاعات تحویل کالا

شرایط ارسال کالا های خریداری شده از پتی فود :
پتی فود با علم به این که در زمینه حیوانات اهلی فعال دارد این نکته را می داند که با موجود زنده در ارتباط است و نیاز است کالاها و غذا های که مشتریان عزیزمان خریداری می کنند در اسرع وقت در صحت سلامت به دست مصرف کننده کالا برساند.
از این رو خدمات تحویل پتی فود بدین شکل تعریف خواهد شد.
 


تحویل رایگان در تهران:
ارسال رایگان سفارش های  که توسط سیستم حمل و نقل پتی فود انجام می گیرد از ساعت ۱۵ الی ۲۳ همان روز به دست سفارش دهنده خواهد رسید. در این روش هیچ گونه محدودیت ریالی تعریف نخواهد شد.

ارسال رایگان در کرج : ارسال رایگان کلیه سفارش های شهر استان البرز به صورت یک روز در میان انجام خواهد شد ، تحویل کالا بعد از ۲۴ ساعت درب منزل انجام می شود و امکان پرداخت درب منزل برای این دوستان فراهم شده.

 


تحویل فوری شهرستان:
ارسال فوری تمامی سفارشات شهرستان که توسط باربری اکسپرس مانند باربری هوایی و یا زمینی سریع انجام می گیرد. هزینه ارسال بر عهده سفارش دهنده است.
زمان تحویل بر اساس زمان بندی سیستم باربری

تحویل رایگان شهرستان:
ارسال رایگان کلیه سفارشات بالای ۱۵۰.۰۰۰ تومان برای شهرستان ها به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای این مناطق در بر نخواهد .
زمان تحویل ۲۴ ساعت پس از سفارش کالا
تحویل عادی شهرستان:
ارسال کلیه سفارشات مربوط به شهرستان توسط سه روش زیر انجام می گیرد.
ارسال هوایی
ارسال زمینی
ارسال توسط سیستم تیپاکس (تحویل درب منزل)

زمان تحویل ۲۴ ساعت پس از سفارش کالا
*زمان تحویل در  مناطق جنوبی کشور ۴۸ الی ۷۲ ساعت  می باشد.
 

 


*لازم بذکر است تمام هزینه های مربوط به انبارداری مقصد کالا بر عهده ی مشتری می باشد . این هزینه بر اساس نرخ سیستم حمل نقل خواهد بود. و پتی فود نسبت به این مبلغ دخل و تصرفی ندارد.این هزنیه برای هر روز معادل ۵۰۰۰ تومان می باشد و با هر روز تاخیر این مبلغ افزایش خواهد یافت.