شرایط و مقررات

شرایط و مقررات

اعضای محترم فروشگاه پتی فود و مصرف کنندگان محصولات فروشگاه لازم بذکر است فروشگاه پتی فود طبق قوانین زیر عمل خواهد کرد.

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی پتی فود به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

۱٫ خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات petifood..com برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

۲٫ اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی petifood..com از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. 

۳٫کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۴٫شما به فروشگاه اینترنتی petifood..com اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی petifood..com استفاده نخواهید کرد. شما از فروشگاه اینترنتی petifood..com به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵٫کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۶٫ فروشگاه اینترنتی petifood..com ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه اینترنتیpetifood..com نیستند و فروشگاه اینترنتیpetifood..com هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. فروشگاه اینترنتی petifood..com این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات فروشگاه اینترنتیpetifood..com لینک می شوند توسط افرادی خارج از  فروشگاه اینترنتی petifood..com اداره می شوند، لذا سایت petifood..com نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر  که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در فروشگاه اینترنتیpetifood..comباشد، خود برعهده خواهید داشت

۷٫فروشگاه اینترنتی petifood..com اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت اطلاعات، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نمی کند. فروشگاه اینترنتی petifood..com این اطلاعات، محصولات، نرم افزارها، سرویس ها و گرافیک را بدون هر گونه قید یا تضمین «آنگونه که هست» ارائه می کند. فروشگاه اینترنتی petifood..com تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از فروشگاه اینترنتیpetifood..com یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد

۸٫این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی petifood..com خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

۹٫ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های فروشگاه اینترنتی petifood..comهر از گاهی روزآمد خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.

۱۰-کد تخفیف مربوط به بخشی از سازمان ها و ادارات بوده که باpetifood..com دارای توافق نامه میباشند و برای اعضاء خود کارت تخفیف تهیه می نمایند.

۱۱-سیاست های کلی فروشگاه اینترنتیpetifood..comمنطبق بر قانون تجارت بوده و ماده ۳۷ این قانون مورد پذیرش این وب سایت می باشد.

«در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل ۷ روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.»

۱۲-قیمت های ارائه شده در سایت در زمان خرید به روز میباشد.اطلاعات تکمیلی در رابطه با خرید کالا در شاخه مربوطه و بر اساس موجودی کالا اطلاع رسانی می گردد.

۱۳- اعتبار قیمت ها در سایت ۲۴ ساعت میباشد

۱۴-خدمات جانبی و پس از فروش بر عهده شرکت گارانتی کننده محصول می باشد.

شرایط حمل و نقل 

فروشگاه اینترنتی تبلتpetifood..com موظف به تحویل دستگاه ها در آدرس شرکت بوده و هیچگونه مسئولیتی در رابطه با حمل نادرست نداشته و مسئولیت آن متوجه خریدار می باشد.همچنین دستگاه های شامل گارانتی پس از خروج از شرکت تابع شرایط گارانتی می باشند.

  •