منو
سبد خرید شما

اصالت کالااصالت کالا

"پتی فود" با تکیه بر سالها تجربه خود در زمینه فروش محصولات پت، تلاش می نماید با عرضه کالاهای مورد تایید در عرصه بین المللی و همچنین ارائه محصولات برندهای شناخته شده دنیا، نسبت به جلب نظر مشتریان خود اقدام نماید. اعتقاد تیم "پتی فود" بر این ‌است که سلامت پت و بهبود همزیستی انسان با حیوانات خانگی، فارق از رعایت مسائل بهداشتی مرتبط، در استفاده از محصولات اصل و مورد تایید سازما‌ن‌های دارویی معتبر در حوزه پت نهفته است.

از این روی، در تمامی این سالها، تلاش شده‌ است که با کیفیت ترین اجناس، بدون هزینه‌های جانبی تهیه شده و در اختیار مشتریان قرار گیرد. کلیه کالاهای ارائه‌ شده در "پتی فود" دارای شناسنامه بوده و تیم کارشناسی مجموعه با دقت در مورد کیفیت کالا و بسته بندی بررسی‌های لازم را به انجام می رساند. البته با توجه به شرایط اقتصادی ویژه کشور، همه تلاش "پتی فود" بر این بوده که کالای با کیفیت را با قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برساند. کلیه کالاها قبل از خروج از انبار، مجددا مورد بررسی قرار گرفته و تاریخ انقضا و تاریخ تولید آنها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد تا حداقل زمان مجاز برای مصرف کالا، خارج از ضوابط فنی مورد تایید نباشد.

با این‌حال، "پتی فود" متعهد است در صورت بروز هر گونه شائبه در اصالت کالاهای ارائه شده، نسبت به بررسی دقیق آن کالا اقدام نموده و در صورت عدم تطبیق آن با ضوابط و یا عدم اصالت کالا، نسبت به ارجاع آن و جایگزینی با کالای مناسب اقدام نماید. این تعهد، حاصل شش سال همراهی با مشتریان و ارائه کالای اصیل و با کیفیت است و همچنان به آن پایبند خواهیم ماند.