منو
سبد خرید شما

خدمات آموزش سگ

خدمات آموزش سگ

خدمات آموزشی و رفتار شناسی برای سگ ها، از مقدماتی تا فوق پیشرفته در مرکز تخصصی" پتی ترینر" برای تمامی نژادها و با نظارت مربیان کارآزموده و با تجربه با جدیدترین متدهای روز دنیا انجام می شود.

"پتی ترینر" با افتخار اعلام می نماید در راستای خدمات جامع تر به مشتریان خود، خدمات آموزشی برای سگ ها را با کادری بسیار با تجربه ایجاد نموده، تا بتواند شخصیت اجتماعی و رفتاری سگ شما را ارتقاء ببخشد.

این دوره ها با توجه به نیاز سگ شما و علاقه شما به ارتقاء شخصیت آن و همزیستی بهتر قابل انتخاب است.در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا سوال در مورد دوره ها و بسته های ترکیبی حتما با مشاورین ما مشورت نمایید.

شماره تلفن : 95118520  مشاوران ما روزهای زوج از ساعت 10 صبح تا 14 پاسخگوی سوالات شما هستند.
دوره های آموزشی: 

دوره آموزشی مقدماتی 1 -  4 جلسه

دوره آموزشی مقدماتی 2 – 4 جلسه

دوره آموزشی پیشرفته 1 – 4 جلسه

دوره آموزشی پیشرفته 2 – 4 جلسه

بسته حرکات نمایشی – 7 جلسه 

بسته برنزی – 10 جلسه 

بسته نقره ای – 10 جلسه 

بسته طلایی VIP – 8 جلسه

رفع ناهنجاری های رفتاری – با توجه به رفتار سگ و بررسی کارشناسی مربی و تعیین سطح ناهنجاری

دوره های فوق پیشرفته

آموزش تلفنی


مدل: pt-red
گاز گرفتن بی مورد :سگ ها گاز گرفتن را با دو رفتار انجام می دهند ، موضوع اول که فراگیر تر است ، شوخی و بازی سگ با صاحبش است و او این گمان را نمی برد که آسیبی به صاحبش وارد می شود و نوع دوم آن گاز گرفتن های عصبی هست که جدی تر می باشد و باید کنترل گردد که در هر دو موضوع مربیان قادر هستند این مشکل را بر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
مدل: pt-3
این دوره شامل مراحل زیر می باشد:نکته : مدت زمان دوره ها تا یادگیری کامل سگ خواهد بود.داخل باکسبا این فرمان سگ شما به سمت باکس خود می رود و داخل آن می ماند.تا یاد گیری کاملبزن قدش(های فایو)با این فرمان سگ شما دست خود را به دست شما می زند.تا یاد گیری کاملبخورسگ شما باید بیاموزد که چه موقع می تواند غذا..
600,000تومان
قیمت بدون مالیات:600,000تومان
مدل: pt-4
این دوره شامل مراحل زیر می باشد:نکته : مدت زمان دوره ها تا یادگیری کامل سگ خواهد بود.هم قدم شدن با قلادههم قدم شدن با قلاده فرمانی است که برای جلوگیری سگ از کشیدن قلاده به کار می‌رود. به این معنی است که سگ در آرامش و بدون کشیدن قلاده همراه شما حرکت خواهد کرد.تا یاد گیری کاملاحضار اضطراریاین نوع احضا..
500,000تومان
قیمت بدون مالیات:500,000تومان
مدل: pt-1
این دوره شامل مراحل زیر می باشد:نکته : مدت زمان دوره ها تا یادگیری کامل سگ خواهد بود.توضیح در مورد نژاد و خصوصیات رفتاریسگ‌ها شامل صدها نژاد متفاوت هستند و با توجه به نژاد شان رفتارها و علایق متفاوتی دارن که صاحب این سگ باید با توجه به این موارد با سگ خود رفتار کند و بتواند توقعات رفتاری، خوراکی و ز..
600,000تومان
قیمت بدون مالیات:600,000تومان
مدل: pt-2
این دوره شامل مراحل زیر می باشد:نکته : مدت زمان دوره ها تا یادگیری کامل سگ خواهد بود.نهجهت جلوگیری از انجام هر عمل نا خواسته توسط سگتا یاد گیری کاملبمون(ماندن)فرمان ماندن یا بمان در بسیاری موقعیت‌های مختلف کاربرد دارد. این دستور کمک می‌کند که موقعیت امن را ترک نکرده یا برای دیگران مزاحمتی ایجاد ننما..
600,000تومان
قیمت بدون مالیات:600,000تومان
مدل: pt-silver
این دوره شامل مراحل زیر می باشد:داخل باکسبا این فرمان سگ شما به سمت باکس خود می رود و داخل آن می ماند.بزن قدش(های فایو)با این فرمان سگ شما دست خود را به دست شما می زند.بخورسگ شما باید بیاموزد که چه موقع می تواند غذای خود و یا هر خوراکی دیگری را بخورد.نخورتمام سگ ها باید بیاموزند که در مواقعی خوراکی ..
1,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,300,000تومان
مدل: pt-vip
این دوره شامل مراحل زیر می باشد:مدت زمان آموزش تا یاد گیری کامل می باشد.مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات احتمالی در اجرای فرامین و تنظیم رفتار و انجام دستورات درست آموزش تلفنی داده می شود. مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات در اجرای فرامین آموزش داده شده است. مدت زمان یک ساعتبنشین از راه دوراین فرما..
1,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,300,000تومان
مدل: pt-bronze
این دوره شامل مراحل زیر می باشد:توضیح در مورد نژاد و خصوصیات رفتاریسگ‌ها شامل صدها نژاد متفاوت هستند و با توجه به نژاد شان رفتارها و علایق متفاوتی دارن که صاحب این سگ باید با توجه به این موارد با سگ خود رفتار کند و بتواند توقعات رفتاری، خوراکی و زندگی مناسبی را برای آن ایجاد نماید تا از همزیستی در ک..
1,300,000تومان
قیمت بدون مالیات:1,300,000تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)