منو
سبد خرید شما

درباره پتی فود

"پتی فود" با تکیه بر تجربه بلندمدت خود در زمینه فروش محصولات مربوط به پت بر آن بوده است که تجربه دریافت بهترین خدمات را برای مشتریان خود رقم بزند. این امر، تنها در سایه خلاقیت، پشتکار و ایمان به همراهی و همدلی شما مشتریان گرامی به دست آمده است.


"پتی فود" در سال 1391 با هدف کمک به همزیستی بهتر شهروندان با حیوانات خانگی تاسیس شد. عمده فعالیت "پتی فود" از ابتدای تاسیس تاکنون، در زمینه تامین غذا و مایحتاج پت و همچنین ارائه خدمات مشاوره به جمعی از مشتریان وفادار خود بوده است. در حال حاضر، "پتی فود" ، علاوه بر خدمات ذکر شده، در پی ورود به بازارهای جدیدی است که نتایج و دستاوردهای حاصل از آن، به زودی به اطلاع مخاطبان عزیز خواهد رسید. همیشه ماندن در بازار از دلایل استحکام تجارت، برنامه و ساختار منظم یک مجموعه است و پایداری یک تجارت قطعا از راه اندازی آن مشکل‌تر است. به خود می بالیم که "پتی فود" در 6 سال گذشته با تمامی مشکلات درکنار شما بوده و توانسته است با تلاش مضاعف، ضمن تامین خواسته‌های شما مشتریان عزیز، تلاش کند کالای مورد نظر شما را به هر نحو تامین نموده و حس همدلی و همراهی با شما را از این طریق تقویت کند و نشان دهد برای شما به عنوان مشتریان وفادار خود ارزش زیادی قائل است.

تیم "پتی فود" شامل بخش های پشتیبانی، حسابداری و انبارداری و همچنین تیم کارشناسی فروش و تیم نرم‌افزاری است در کنار این دو تیم، تیم دیجیتال مارکتینگ و گرافیک نیز در تلاشند تا کیفیت ارتباط دوطرفه ما و مشتریانمان را بهبود بخشند. تمامی بخش‌های "پتی فود" در دفتر مرکزی مستقر هستند و البته بخشی از خدمات قابل ارائه نیز به وسیله پرسنل سیار که در نقاط مختلف شهر مستقر شده‌اند ارائه می‌شود. وجود انبار در نقاط مختلف شهر موجب شده‌است دسترسی "پتی فود" به مشتریان با کمترین فاصله ممکن میسر شود و مشتریان بتوانند مایحتاج خود را در سریع‌ترین حالت ممکن تحویل بگیرند. ارائه خدمات به شهرستان‌ها از دیگر بخش هایی است که در "پتی فود" تمرکز ویژه ای برروی آن صورت گرفته‌است. وجود تیم اختصاصی برای بسته‌بندی و ارسال محموله‌های مربوط به شهرستان‌ها و قرارداد همکاری مستمر با پست جمهوری اسلامی ایران , و شرکت باربری برای تحویل کالاهای شهرستان در سریع‌ترین حالت ممکن از مزایایی است که "پتی فود" با تمرکز بر آنها کوشیده است کیفیت خدمات خود را ارتقا دهد. تلاش همیشگی ما براین بوده است که ارتباط "پتی فود" با شما عزیزان ارتباطی دو طرفه باشد و بتوانیم از نتایج انتقادات و پیشنهادات شما، بهترین کیفیت خدمات و محصولات را ارائه دهیم.