منو
سبد خرید شما

بسته آموزشی برنزی

بسته آموزشی برنزی
جدید
برچسب ها: آموزش , سگ
بسته آموزشی برنزی
1,300,000تومان
قیمت بدون مالیات: 1,300,000تومان

این دوره شامل مراحل زیر می باشد:

مدت زمان آموزش تا یاد گیری کامل می باشد.

مشاوره تلفنی 

برای رفع مشکلات احتمالی در اجرای فرامین و تنظیم رفتار و انجام دستورات درست آموزش تلفنی داده می شود. مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات در اجرای فرامین آموزش داده شده است.

 مدت زمان یک ساعت

بنشین از راه دور

این فرمان همانند دستور بنشین از نزدیک است، ولی در این فرمان سگ با فاصله بیشتر این دستور را می پذیرد و حرفه ای تر و مسلط تر به قبول دستور خواهد شد.

ماندن از راه دور

این فرمان همانند دستور ماندن از نزدیک است، ولی در این فرمان سگ با فاصله بیشتر این دستور را می پذیرد و حرفه ای تر و مسلط تر به قبول دستور خواهد شد

هم قدم بدون قلاده

هم قدم شدن بدون قلاده، سگ به همراه شما و بدون قلاده با شما هم قدم می شود و فاصله مناسب با شما را حفظ خواهد کرد.

احضار اضطراری

این نوع احضار تنها در موارد اضطراری استفاده می‌شود، مانند هنگامی که سگ در حال رفتن به سمت خیابانی پر از ماشین است. آموزش مناسب این دستور می‌تواند جان سگ را در بسیاری از موارد خطرناک نجات دهد.

افزایش اعتماد به نفس

سگ ها ناگزیر هستن تا در برخی از مواقع در اجتماع قرار بگیرند و این اجتماع از ورود یک میهمان به خانه تا رفتن در یک جمع چند نفره و یا در خیابان می باشد. با ایجاد اعتماد به نفس، مربیان به سگ می آموزند که در شرایط متفاوت رفتار درست و تعلیم دیده داشته باشند.

رفع ناهنجاری ها

هرگونه رفتار نا بهنجار سگ شما که باعث آزار شما و یا خود حیوان و یا فرد دیگری می گردد را می توان یک ناهنجاری نام برد. در ناهنجاری ها حیوان ناخواسته بدلیل نداشتن آموزش صحیح آسیب می بیند و یا آسیب وارد می کند تنوع و رفتار با این ناهنجاری ها با توجه به سن سگ و نژاد آن متفاوت است که مربیان با توجه به این موارد این آسیب ها را برطرف می نمایند.

شرطی کردن برای محل مشخص دستشویی

سگ ها حیوانات آموزش پذیری هستند به شرط آنکه بتوانید این آموزش را با روش صحیح و بدرستی انجام دهید .مربیان ما این مشکل را به راحتی با توجه شرایط محیطی شما ایجاد می نمایند.

تیر خوردن

این یک بازی جذاب و منحصر بفرد هم برای سگ و هم برای صاحب آن است و شما وقتی اصطلاح "بنگ بنگ" را استفاده می کنید مثل اینکه تیر خورده و بر روی زمین خود را بدون حرکت می اندازد.

آوردن اجسام پرت شده

برای تخلیه انرژی سگ و بازی کردن با سگ خود می توانید این بازی را در خانه  ویا در بیرون خانه انجام دهید و اجسامی را پرتاب نمایید و سگتان با شوق فراوان برایتان بیارد و شما بدون حرکت سگتان را تخلیه انرژی می کنید.

آموزش تغذیه مناسب

این آموزش که بصورت حضوری خواهد بود، با توجه به نژاد سگ و سن و همچنین محل نگهداری، آموزش های لازم برای تغذیه در مراحل مختلف سنی داده می شود. همچنین در خصوص میزان استفاده از غذای خشک و غذاهای کنسروی و تشویقی نیز مباحث بیان خواهد شد. طرز تهیه غذای خانگی با توجه به شرایط سگ و میزان آن و مواد مورد استفاده بطور کامل توضیح داده خواهد شد.


خدمت ویژه

 بیمه یکساله پت : با همکاری یکی از بیمه های معتبر کشور، پت شما به مدت یکسال تحت بیمه رسمی این بیمه قرار می کیرد و تا سقف 50 میلیون ریال از خدمات درمانی و جانی برای مدت یکسال بهره مند می گردد. 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی